Peyzaj Çalışmaları

Kentsel Peyzaj Çalışması: Yapılaşmalar sonucunda kentlerde azalan yeşillikler ve çoğalan grilikler sonunda betonlaşmalar bir hayli artmış ve kent insanı doğaya hasret kalmıştır. Bu gibi durumları önlemek adına peyzaj firmaları kültürel peyzaj çalışması geliştirerek insanları bir o kadar doğaya bağlı tutmaya çalışmaktadır. Bahçeler, site bahçeleri, parklar, gezi alanları, meydanlar, yol kenarları ve benzeri pek çok yerde yapılan bu özel çalışmalar kentsel peyzaj çalışmalarına birer örnektir.
Kırsal Peyzaj Çalışması: Tarım alanları, meyve ve sebze bahçeler, çiçekçilik işletmeleri, tesisler ve benzeri tüm alanlarda yapılan çalışmalar bu sınıfa girer. İnsanda doğal ve sakin, huzurlu bir ortam hissi yaratırlar.
Endüstriyel Peyzaj Çalışması: Maden ocaklarındaki, sanayi tesislerindeki, fabrika ve benzeri endüstriyel alanlardaki kötü görüntüleri engellemek adına yapılan peyzaj çalışmalarıdır.
Turistik Peyzaj Çalışması: Tatil köylerinde, otellerde, sportif tesislerde, sosyal alanlarda ve turistik mekanlarda karşımıza çıkan özel çalışmalardır. Hem doğaya yakın hem de kentsel izler taşıyan mekanlarda yapılan özel peyzaj çalışmalarıyla insanlar kendilerini hem kentin lüksünde hem de doğanın eşsiz doyuruculuğunda bulabilirler.

FAALİYET ALANLARIMIZ 
- Otel
- Motel
- Tatil Köyleri
- Şehir giriş-çıkışlarındaki otoyol ağaçlandırılması
- Erozyona uğramış alanların rehabilitasyonu
- Kentsel mekanlar
- Kent parkları
- Toplu konutlar
- Fabrikalar
- Sanayi bölgeleri ağaçlandırılması
- Çocuk oyuncakları
- İlaçlanmış keresteden pergule ve çit uygulamaları
- Bahçe ve avlu duvarları saksı askılıkları için ferforje ürünler
  üretilmektedir.
- Peyzaj-Proje-Uygulama-Danışmanlık-Yeşil alan bakımı
  hizmetini sürdürmektedir.